לקוחות לאופק מספרים – משפחת רוזנר

✍ כרטיס ביקור: משפחת רוזנר, אילנה, רועי וארבעת ילדיהם.

היכרות מעט יותר מעמיקה עם אחד מלקוחותינו הנפלאים ?

לקוחות לאופק הם מאד מיוחדים. זאת הסיבה שכותבים עליהם אפילו בעיתונות.
קרוואניסטים לתפארת! והפעם, נכיר את משפחת רוזנר, אילנה ורועי המקסימים ש״חורשים״ את הארץ לאורכה ולרוחבה עם ארבעת ילדיהם המתוקים.

רועי מספר: ״האהבה לנופי הארץ הובילה אותנו לרכוש קרוואן, כך שלצד טיולי הצימרים והמלונות, אנו יוצאים, כעת, ליותר לטיולי שטח וקמפינג. זה מגביר מאוד את תדירות הטיולים המשפחתיים בארץ.״

☆ הקרוואן שליAviva 563PT, קרוואן רחב 2.45 מ', מתאים ״בול״ למשפחה עם ילדים שאוהבת לטייל הרבה. רוחב הקרוואן נותן ספייס ומיטות רחבות. יש בקרוואן תא אחסון צידי גדול במיוחד שמאפשר לכל הציוד להיכנס בנוחות. אנחנו אוהבים לטייל הרבה ולתקופות רצופות, לכן, דגם הספייס המרווח התאים לנו במיוחד.

7

☆ מתי החלטתי לרכוש קרוואןינואר 2017

☆ כמה מקומות לינה:  בדגם הספייס של אדריאה, יש 6 מקומות לינה.

5

☆ למה החלטתי לקנות קרוואן:  האהבה לנופי הארץ הובילה אותנו לרכוש קרוואן, כך שלצד טיולי הצימרים והמלונות, אנו יוצאים, כעת, ליותר לטיולי שטח וקמפינג. זה מגביר מאוד את תדירות הטיולים המשפחתיים בארץ.

☆ למה בחרתי את הדגם שליראשית הוא מתאים לנו מבחינת מספר האנשים. אנחנו משפחה של 6, ובדגם הזה, שטח המחיה מרווח (זהו דגם רחב) ויש בו 6 מיטות, רחבות ונוחות, כך שהוא בהחלט תואם את הצרכים שלנו. כמו כן, יש לו תא אחסון צידי ענק,

6

☆ תדירות הטיול בקרוואן:  "אנחנו מטיילים בעיקר בחגים, בחופשים ובסופי שבוע, ועושים הכל כדי שלא יהיה על חשבון הלימודים של הילדים". הטיולים המשפחתיים שלנו הם טיולים של כמה ימים. הטיול האחרון, למשל, היה ארבעה ימים באזור שדה בוקר. "במהלך השנה היינו גם 14 יום בעתלית, ארבעה ימים באילת, שבוע בחרמון, שבוע בכנרת, ארבעה ימים במבואות נהר הירקון, שבוע בפארק אשכול בדרום וזה עוד לא הכל", הם מספרים בגאווה, "ברוב המקומות אנחנו מתמקמים במחנה ומטיילים בכל האזור

10
56

☆ עם מי יוצא בדרך כלל לטיולי קרוואנים:  אנחנו יוצאים הרבה כמשפחה, אבל גם עם חברים ובעיקר עם משפחות נוספות. הילדים שלנו יודעים להעסיק את עצמם, וזה מה שיפה בשטח – כל אחד מוצא את העיסוקים שלו במרחב ובחופש האינסופי, שבו אין גבולות פיזיים כמו קירות".

57

☆ משהו אישי: "בארץ, מהשנייה שיוצאים מהבית ועולים לרכב או לקרוואן, החופשה מתחילה. מה גם שמספיק לראות את הברק בעיניים של הילדים שלנו כשהם אומרים שהם 'קרוואניסטים'.

☆ מקום שאליו התחברתי: לדברי אילנה, אין להם יעד מועדף לטיול בארץ, אבל רועי, לעומתה, אוהב במיוחד את אזור שאר ישוב הסמוך לבניאס. "אנחנו אורזים את עצמנו ואת הילדים ונוסעים לנפוש שם בכל הזדמנות", הוא אומר.

56

☆ מה אוכלים בטיולי קרוואנים:  מה שאילנה מכינה. אילנה דואגת להכל ואנחנו נהנים מהמטעמים.

☆ מתכון מנצח:  מרשמלו במדורה, הילדים לא מוותרים על זה באף הזדמנות.

9

☆ הפינוק שלי בקרוואן:   היכולת לצאת לחופשה בכל הזדמנות ובקלות. פשוט לארוז את הקרוואן ולצאת עם ארבעת הילדים.

1
3

☆ הטיפ שלי:  עם זאת, יש הרבה 'עבודה' למי שרואה בתחזוק הקרוואן עבודה. מה שבטוח הוא שהילדים רואים שפעולה פשוטה כמו לשתות מים כרוכה לפעמים ביותר מרק לפתוח את הברז שבכיור, או שצריך יותר מסתם ללחוץ על השאלטר כדי שיהיה אור. לפני שיוצאים לדרך אנחנו ממלאים מים במיכלים, מתדלקים את הגנרטור כדי שהמזגן יעבוד ולא יהיה כבשן בקרוואן, רשת הצל חייבת להיות פתוחה כל הזמן כך שתהיה יעילה ומקובעת כל זמן החופשה – והילדים נוכחים כל הזמן, עוזרים ושותפים מלאים. מבחינתנו, זה חינוכי ומלמד שיעור לחיים לא פחות מבית ספר, כך שיש יתרונות רבים ביציאה החוצה לשטח".

4

חלוקת התפקידים בין אילנה לרועי ברורה, ולילדים יש משימה אחת בלבד – פשוט ליהנות. "אילנה אשתי היא המתכננת, ואני המוציא לפועל", מסביר רועי, "היא קובעת לאן הולכים, מתי, איפה חונים וכמה לילות בכל מקום, והתפקיד שלי הוא להיכנס לאוטו, לשים כתובת בווייז ויאללה – יוצאים לדרך. לי טוב עם הדיל הזה. הילדים לא מחליטים לאן מטיילים, כי לא באמת משנה להם לאן ניסע – כל עוד נוסעים, לא שכחתי להעמיס את האופניים  ובלילה אעשה להם מדורה עם מרשמלו".

תוכלו להיכנס לקישור של הכתבה המלאה  ב״ישראל היום״ על משפחת רוזנר שלנו ❤

כתוב תגובה

עלינו

כשהקמנו את מרכז לאופק קרוואנים וקמפינג עמד לנגד עינינו הצורך העז בחוויית קמפינג מענגת, בשילוב בין ההנאה מהנופים הקסומים והשלווה של הטבע ובין הרצון ליהנות מנופש אמיתי ולא לוותר על נוחות מפנקת בסופו של יום טיול ארוך, על ארוחה משובחת וכוס יין בערב מול השקיעה לאחר ששטפת מעליך את אבק הטיול וכמובן לקנח את היום בשינה טובה על מיטה איכותית ובמתחם ממוזג, אשר יעניקו לכם אנרגיה נפלאה ומחזקת לעוד יום מהנה בטבע.

לקוחות מספרים

לאופק בפייסבוק

הרשמה לרשימת התפוצה

גלילה למעלה דילוג לתוכן