fbpx
עגלת קניות

משפחת הלונגה

משפחת הלונגה - לקוחות לאופק קרוואנים מספרים
פורסם: יולי 2018

הפעם נכיר את אדריאנה וניקי המדהימים שרכשו לפני למעלה משנתיים קרוואן קטן, אך גאוני, עמו הם מטיילים בכל רחבי ארצנו היפהפייה ונהנים מיפי הטבע  ???? 
ועל הדרך, נהנים גם מהדרך ורוכבים בשבילי הארץ באופניים  ???????? ????????‍♀️ – עוד לקוחות שלנו שכנראה שתו ממעין הנעורים  ???? על כך יוכלו להעיד גם הנכדים המקסימים שמצטרפים אליהם מדי פעם לטיולי קרוואן מפנקים 

שם: אדריאנה וניקי הלונגה
☆ הקרוואן שלי: Adria – אביבה DD 370 
750 ק״ג, מתאים לגרירה ע”י כל רכב.
מתי החלטתי לרכוש את הקרוואן: 48 שעות לפני הקניה הגענו להחלטה נחושה לממש את החלום.

halunga
halunga-laofek

מתי קניתי: לקראת פסח 2015, באנו למרכז לאופק לרכוש קרוואן, כאשר התנאי היה שכבר בחג הקרוב נהייה על גלגלים. היינו כבר מאוד “מבושלים”, ידענו בדיוק מה אנחנו צריכים ורוצים.
כמה מקומות לינה: הקרוואן מיועד לארבע נפשות. אבל אנחנו יוצאים לא פעם גם עם שלושה נכדים, בנוסף אלינו כמובן.
למה החלטתי לרכוש קרוואן: טיילנו הרבה במוטורהום באירופה ונהננו מאוד מתחושת החופש והקרבה לטבע. רצינו לחוות את התחושה שיש בחו”ל גם בארץ, הבנו שזה אפשרי להרגיש את הדברים האלו גם פה בישראל.
למה בחרתי את הדגם שלי: כושר הגרירה של הרכב שלנו מוגבל ל 750 ק”ג, לכן חיפשנו את הפתרון האופטימלי. הקרוואן שלנו אכן מספק אותו אמנם קטן, אבל יש בו הכל: שרותים, מקלחת, מקרר וכו’. הוא מתאים מאוד לזוג, וכאמור מאפשר לנו גם לארח במידת הצורך והרצון.

halunga-camping
halunga-3

   
תדירות הטיול בקרוואן: אנחנו מטיילים בממוצע פעם בחודשיים. כיוון שאנחנו מאוד אוהבים את הטבע ולטייל בו ברגל ובאופניים, אנחנו מחפשים בעיקר חניונים מסודרים, בהם אפשר להשאיר בבטחה את הקרוואן. לתחושתנו, אם היו יותר חניונים כאלה שנמצאים בתוך שמורות טבע ולא ליד הים, היינו מטיילים יותר.
עם מי אני יוצא בדרך כלל לטייל: השותפה שלי לכל הטיולים היא אישתי. אנחנו באותו הראש ונהנים מאוד מסופי השבוע שלנו יחד. לא פעם מצטרפים אלינו הנכדים, וכך אנחנו מעבירים גם לדור הבא את אהבת הטבע.
משהו אישי: כחובבי טיולי אופניים, הקרוואן מאפשר לנו לטייל גם במקומות מרוחקים מביתנו.
מקום שאליו התחברתי: החניון האהוב עלינו הוא חורשת טל, זה חניון מאוד מאורגן ונוח. מקום מקסים מומלץ מאוד למי שטרם ביקר שם. הלוואי שבעתיד יהיו חניונים נוספים כדוגמתו.

halunga1
halunga-370-dd

   
מה אוכלים בטיולי קרוואנים: אנחנו מביאים בעיקר אוכל מהבית. מבחינתו מהות הקרוואן היא הטיולים והשהות בטבע, האוכל תופס מקום פחות מרכזי בבילוי שלנו.
מתכון מנצח: אנחנו כאמור פחות אוהבים לבשל בקרוואן, אבל מכיוון שלא פעם גם הנכדים באים, אז אנחנו עושים “על האש” על כיריים קטנים בגז החיצוני וכולם מרוצים.
הפינוק שלי בקרוואן: הקרוואן עצמו הוא פינוק בשבילי. עד שרכשנו את הקרוואן טיילנו לא מעט באוהל. הקרוואן מספק מקום מוגן, אפשרות לישון בנוחות ולשבת לשתות קפה בכיף. זו קלאסה אחרת.
הטיפ שלי: צאו לטייל בכל ימות השנה, לא רק בחגים. כל תקופה היא תקופה מהנה כדי לצאת לטייל.
תוספת אישית: נשמח שיהיו יותר חניונים מסודרים ומדוגמים, זה לדעתנו יגדיל את אפשרויות הטיול ואת כמות המטיילים.

כתוב תגובה

עלינו

כשהקמנו את מרכז לאופק קרוואנים וקמפינג עמד לנגד עינינו הצורך העז בחוויית קמפינג מענגת, בשילוב בין ההנאה מהנופים הקסומים והשלווה של הטבע ובין הרצון ליהנות מנופש אמיתי ולא לוותר על נוחות מפנקת בסופו של יום טיול ארוך, על ארוחה משובחת וכוס יין בערב מול השקיעה לאחר ששטפת מעליך את אבק הטיול וכמובן לקנח את היום בשינה טובה על מיטה איכותית ובמתחם ממוזג, אשר יעניקו לכם אנרגיה נפלאה ומחזקת לעוד יום מהנה בטבע.

לקוחות מספרים

לאופק בפייסבוק

הרשמה לרשימת התפוצה

טופס בקשה
להשכרת קרוואן

צי ההשכרות שלנו מלא ולא ניתן לבצע הזמנה. 
ניתן להשאיר לנו פרטים ונדאג שאחת מחברות ההשכרה שאנחנו עובדים איתן יחזרו אליכם. 

דילוג לתוכן